همکاری در فروش پینکا

چگونگی کسب در آمد از طریق اینترنت

درآمد از طریق اینترنت  به طور مستقیم روش های زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • - داشتن وب سایت های پربازدید  کسب درآمد از تبلیغات در آن. کاری تقریبا دشوار است و معمولا زمان زیادی را طلب می کند. امروزه با توجه به تعداد زیاد این وب سایت ها گرفتن تبلیغات نیز کار دشواری شده است.
 • - کسب و کار مرتبط با خود اینترنت از جمله خدمات طراحی و سایت و هاستینگ و دامنه
 • - ارائه سرویس های اینترنتی به سایت ها و برنامه نویسان از جمله خدمات سرویس پیام کوتاه
 • - راه اندازی فروشگاه اینترنتی
 • - و صد ها روش دیگر

البته بسیاری از کسب و کارهای دیگر هم که در دنیای واقعی کسب و کار خود را دارند از اینترنت برای تسهیل کار و خود و کاهش هزینه ها و ... سود می برند. به طور مثال آموزشگاه های زبان برنامه های ثبت نام و پرداخت شهریه و ... را از طریق اینترنت انجام میدهند

آنچه امروزه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. اما راه اندازی فروشگاه به تنهایی علاوه بر هزینه های طراحی سایت و پشتیبانی و هاستینگ، هزینه  هایی برای تامین کالا، بسته بندی و ارسال، حسابداری و انباری داری را نیز در بر دارد و این به این معنی است که نیاز به سرمایه زیادی دارد و پرسنلی که نیاز به مدیریت دارند.

سیستم همکاری در فروش پینکا می تواند برای کسانی که توان فروش محصول را دارند اما شرایط سرمایه گذاری گسترده بر روی یک فروشگاه اینترنتی را ندارند بسیار مناسب است.

کسب در آمد از طریف اینترنت

همکاری در فروش پینکا برای چه کسانی مناسب است؟

 • - صاحبان وب سایت های پربازدید (مجلات اینترنتی و سایت های خبری و ...)
 • - صاحبان وب لاگ ها
 • - مدیران صفحات و کانال های شبکه های اجتماعی  (کسانی که پیج های پربازدید در اینستاگرام دارند و یا صاحب کانال تلگرام فعال هستند و یا در گروه های تلگرامی زیادی عضویت دارند)
 • - دانشجویان (قطعا روابط زیادی در شبکه های اجتماعی دارند می توانند از این ظرفیت برای کسب درآمد استفاده کنند)
 • - خانم های خانه دار (به راحتی از زمان های خود و ارتباطی که با فامیل و دوست و همسایه دارند به خصوص در تلگرام، می توانند برای کسب درآمد استفاده کنند)

 

همکاری در فروش پینکا

معرفی همکاری در فروش پینکا

در واقع دیدگاه پینکا در همکاری در فروش کمی متفاوت است. در واقع ما می گوییم، تامین کالا، انبارداری کالا، ارسال کالا برای مشتری و تسویه حساب آن با ما، فروش آن با شما. در واقع به نوعی شما با این کار فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می کنید بدون نیاز به سرمایه اولیه و نیروی انسانی زیاد.

 تمام امور ارسال سفارش و پشتيباني محصولات به عهده پینکا مي باشد. پینکا با در اختیار گذاشتن پنل همکاری در فروش حرفه ای به شما این امکان را می دهد که در هر لحظه میزان سفارشات دریافتیتان را به همراه میزان پورسانت تعلق گرفته مشاهده کنید.

پورسانت کلیه محصولات در پنل می توانید مشاهده کنید و در صورت تمایل بر روی محصولاتی با پورسانت بیشتر فعالیت کنید.

 

چرا پینکا؟

در پینکا پورسانت محصولات ثابت نبوده و بر اساس پلن بازاریابی شما افزایش می یابد. یعنی در صورت فروش موفق پورسانت شما به صورت تصاعدی افزایش می یابد. همکاری در فروش با پینکا فرصت مناسبی است که درآمد مناسبی از اینترنت کسب کنید.

مزایای سیستم همکاری در فروش پینکا:

 1. 1- تنوع بالای محصولات به ویژه محصولات کاربردی آشپزخانه و کودک
 2. 2- عدم نياز به سـرمايه و مکان فيـزيکی برای کسـب درآمد و فروش محصولات
 3. 3- قیمت مناسب محصول برای مصرف کننده که کار فروش را تسهیل می کند
 4. 4- تسویه حساب هفتگی به درخواست کاربر با درآمد حداقل 10 هزار تومان
 5. 5- پشتیبانی توسط ایمیل و تلفن و آیدی تلگرام به صورت 24 ساعته
 6. 6- سیستم نرم افزاری قدرتمند و شفاف در نحوه عملکرد
 7. 7- کمک به شما برای تبلیغ محصولات در شبکه های اجتماعی
 8. 8- امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل
 9. 9- افزایش پورسانت فروش محصولات باتوجه به پلن بازاریابی ( بسته به میزان فروش در یکی از پلن های پایه، برنزی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم قرار خواهید گرفت)
 10. 10- امکان اتصال فروشگاه به دامنه اختصاصی کاربر. به طوری که می تواند مانند یک فروشگاه جدا عمل کند و از هر فروش پورسانت خودش رو داشته باشد.
 11. 11- تماس تلفنی با تک تک سفارش دهندگان برای اطلاع و تائید سفارش
 12. 12- هر بازدید کننده که با لینک یک تبلیغ کننده وارد سایت می شود، تا زمانی که از سایت خارج نشده، هر تعداد خریدی که انجام دهد پورسانت آنها به حساب آن تبلیغ کننده منظور می شود
 13. 13- امکان جذب بازاریاب همکار و دریافت تا 5 درصد از فروش هر محصول به عنوان پاداش بدون کسر هیچ هزینه ای از کاربر همکار بازاریاب
 14. 14- عدم کسر هزینه ی برگشت کالا و یا هر هزینه ای جانبی دیگر

 

راه های افزایش فروش و در آمد

به منظور افزایش فروش شما می توانید برخی از کارهای زیر را انجام دهید :

 • - قرار دادن لینک های فروش در شبکه های اجتماعی ( تلگرام و اینستاگرام ) و به اشتراک گذاری آن در کانال ها و گروه هایی که دارید.
 • - قراردادن بنر های محصولات در وب سایتتان در صورتی که وب سایت پر بازدید دارید.
 • - معرفی چهره به چهره به دوستان و آشنایانتان و ترقیب برای خرید محصول.
 • - خرید یک دامنه و راه اندازی سایت با نام خودتان ( پینکا به شما امکان می دهد با ثبت یک دامنه کلیه محصولات را در وب سایت به خودتان به کاربر نمایش دهید و خرید از طریق سایت شما انجام شود).

اگر خانم خانه داری هستید که در گروه های تلگرامی زیادی عضو هستید به راحتی از این طریق می توانید درآمدی تا ماهی 1 میلیون تومان داشته باشید.

 

کسب درآمد از تلگرام

 

نحوه تسویه حساب

سیستم تسویه حساب در پینکا بسیار شفاف است. در هر لحظه میزان موجودیتان را می توانید مشاهده کنید و در هر زمان که درخواست کردید می توانید درخواست واریز وجه کنید. شماره حساب و کارتی که می خواهید پورسانت ها به آن واریز شود را در پنل وارد می کنید. تنها شرط پرداخت وجود حداقل درآمد 10.000 تومان است ( بسیاری از محصولات پورسانت فروشی بسیار بیشتر از این مبلغ دارند)

 

راهنمای عضویت در سیستم همکاری در فروش

کافیست به صورت یک عضو عادی در سایت پینکا عضو شوید و سپس در پنل عضوبت خود به بر روی لینک درخواست عضویت بازاریابی کلیک کنید. شما دارای یک کد کاربری اختصاصی از سیستم خواهید شد که پس از تایید مدیر سایت پنل شما فعال خواهد شد.

 

امکانات پنل

 • - مشاهده لحظه ای پورسانت ها
 • - امکان مشاهده و جستجو بر روی محصولات
 • - مشاهده پورسانت فروش هر محصول در هر پلن از بازاریابی
 • - مشاهده لینک خرید محصول و لینک خرید سریع محصول (برای هر محصول یک لینک منحصر به فرد با شناس کاربری شما ایجاد می شود با ارسال آن  پورسانت خریدی که از طریق این لینک انجام می شود به حساب شما منظور می گردد.
 • - امکان تعریف حساب بانکی به منظور دریافت پورسانت ها
 • - طراحی و سایت بنرهای تبلیغاتی هر محصول برای قرارگیری در وب سایت ها و یا کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام

 

شرایط همکاری

 1. 1- فروشگاه های هرزه نگار و قالب های نا متعارف یا مغایر با موازین جمهوری اسلامی ایران حذف میشوند
 2. 2- در صورت وجود سفارش های تقلبی، پنل بدون اطلاع مسدود میشود
 3. 3- در صورت ارائه اطلاعات دروغ به مشتری به منظور افزایش فروش، پنل مسدود می شود.

 

همین حالا فروش خود را آغاز کنید